گسترش بیماری کرونا و خبرهای مربوط به بالا رفتن سریع شمار فوت شدگان خشم مردم از پنهانکاریهای مجرمانه رژیم را برانگیخته.

حکومت آخوندی به جای اقدام موثری در مقابله با این اپیدمی، در هراس از این وضعیت و در تلاش برای مقابله با مردم است و به استمرار پنهانکاری و عدم شفافیت ادامه می دهد.

گزارشهای رسیده از داخل کشور حاکی از نگرانی و التهاب مردم از گسترش کرونا است. خیابانهای قم خلوت است. ماسك در اختیار مردم قرار نمی‌گیرد و در ورودی داروخانه‌ها نوشته شده که برای ماسک مراجعه نکنید. حکومت آخوندی که با نارضایتی فزاینده مردم روبه‌روست از جمله از اراک ۲۰ ماشین ضد شورش و ۱۰ موتور به قم منتقل شدند.
شهروندان قمی می‌گویند بسیاری از آخوندهای حکومتی قم را ترک کرده و به شهرهای امن‌تر رفته‌اند و دفاتر آنها تعطیل است.

در رشت یک پزشک متخصص قلب و ریه بدلیل ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان بستری است.
در بیمارستان ولی عصر اراک هم‌اکنون ۱۸ بیمار مشکوک به کرونا بستری هستند و یک پزشک روز جمعه در این بیمارستان فوت کرده است. ماسک در این شهر کمیاب است و تنها در بازار سیاه به قیمت ۱۵ هزار تومان قابل تهیه است.
در اروميه، پزشکان گفتند که تاکنون سه نفر به خاطر ابتلا به ویروس کرونا فوت کرده‌اند ولی رژیم از اعلام آمار خودداری می‌کند. پزشکان خواهان این هستند که مدارس به مدت یک هفته در این شهر تعطیل اعلام شود.
در کرمانشاه و شهرهای اطراف آن ماسک و ژل ضد عفوتی تمام شده و قیمت هر ماسک به ۵۰هزار تومان رسیده است.  
در یاسوج یک بیمار مشکوک کرونا در بیمارستان موسوم به رجایی این شهر وفت کرده است.

عباس عبدی از باند مغلوب رژیم درباره پیامدهای پنهانکاری و رهنمودهای غیرعملی برای مردم نوشت: خانواده‌هاي با اقتصاد پايين قادر به انجام كامل توصيه‌هاي ايمني نيستند. يا رژيم‌هاي خاص غذايي داشته باشند، در حالي كه به نان شب محتاج‌اند. بنابراين وارد كردن استرس به اين خانواده‌ها از عوارض ويروس كرونا خطرناك‌تر است. ويروس‌هاي فقر و بي‌عدالتي و نااميدي و...‌‌ بسيار كشنده‌تر و مسري‌تر است و هر روز قربانيان زيادي را مي‌گيرد كه به مراتب از اين ويروس بيشتر است.
جامعه‌اي كه هر روز و هر هفته با يك ادعاي تازه مواجه شده كه خلاف آن ثابت مي‌شود و حقيقت به مردم گفته نمي‌شود، اعتمادش را از دست مي‌دهد.